• 021-88854073

تمام واگن های کالای صادراتی متوقف در اینچه برون به کشور  ترکمنستان ارسال شد-اخطار سازمان توسعه تجارت در خصوص عدم ایفای تعهدات ارزی-همکاری های تجاری و گمرکی بین ایران و افغانستان شتاب گرفت-دانلود بخشنامه گمرکی چتر حمایتی گمرک از واحدهای تولیدی و صادرکنندگان-دیدار مدیر کل گمرک جلفا و مدیر گمرک نخجوان در نقطه صفر مرزی-تشکیل پرونده 97 میلیون دلاری عدم اجرای تعهدات ارزی برای 41 شرکت-افزایش ۶۰ درصدی ارزش صادرات ایران در اردیبهشت ماه-مرز تجاری مهران باز شد / مرز برای مسافران کماکان بسته است-دستورالعمل اجرایی مربوط به تعیین میزان ارز قابل حمل، نگهداری و مبادله در داخل کشور-سفر لنج‌های سفاری به بنادر امارات با پروتکل‌های جدید

آمارهای تجارت خارجی روی موبایل ها قابل مشاهده است

آمارهای تجارت خارجی روی موبایل ها قابل مشاهده است

رئیس کل گمرک ایران با اشاره به اقدامات جدید در راستای الکترونیکی کردن گمرک و آماردهی تجارت خارجی ، گفت: اپلیکیشن گمرک در حال حاضر قابل نصب روی گوشی های موبایل است که می تواند اطلاعات را به روز را منتشر کند. همچنین پیام رسان ها را در دستور کار داریم تا بتوانیم به صورت آنلاین آمار تجارت خارجی را منتشر کنیم.

مراسم رونمایی از آمار تجارت خارجی کشور بر اساس طبقه بندی اقتصادی امروز برگزار شد. در این مراسم حسین میرشجاعیان مشاور وزیر اقتصاد، محمد علی دهقان معاون اقتصادی وزارت اقتصاد و مهدی میر اشرفی رئیس گمرک ایران حضور داشتند.

مهدی میر اشرفی – رئیس کل گمرک ایران – نیز در این مراسم با بیان اینکه آمار در هر کشوری تجلی دانایی و توانایی است، اظهار کرد: در حال حاضر دنیا دچار انفجار اطلاعات است. اما این اطلاعات مستلزم داده های خام دقیقی است تا بتوان در صورت پردازش دقیق آن به اطلاعات دارای روایی بالا تبدیل شوند.
رئیس کل گمرک با اشاره به اقدامات جدید این سازمان در راستای الکترونیکی کردن اطلاع رسانی آمارهای تجارت خارجی و آماردهی اظهار کرد: اپلیکیشن گمرک در حال حاضر قابل نصب روی گوشی های موبایل است که می تواند اطلاعات به روز را منتشر کند. همچنین پیام رسان ها را در دستور کار داریم تا بتوانیم به صورت آنلاین آمار تجارت خارجی را منتشر کنیم.

نوشته‌های تازه

آخرین دیدگاه‌ها

بایگانی‌ها

دسته‌ها

اینکو ترمز

در دهه 1930 میلادی اتاق بازرگانی بینالمللی (ICC) مطالعاتی را در زمینه تفسیر اصلاحات تجاری به عمل آورد و مقرراتی را برای تفسیر یگنواخت اصلاحات باززرگانی بینالملی در سال 1936 بر قرار نمود که به اینکوترمز معروف گشت .

اینکو ترمز که در برگیرنده اصلاحات بازرگانی بینالمللی است در واقع تعیین کننده ظوابط بین خریدار و فروشنده در معاملات تجاری است که آخرین آن اینکوترمز 2000 میباشد که منشتر گردیده است.

اعتبار اسنادی

این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران