• 021-88854073

دانلود بخشنامه گمرکی ورود بذر و نباتات از طریق مسافری منوط به اخذ مجوز قرنطینه نباتی می باشد-مسدود شدن مرزها موقتی است-جزئیات کنترل های مرزی کرونا در مبادی ورودی/افراد مشکوک قرنطینه می شوند-قیمت ماسک ۴۱۰ تومان است!-قیمت ماسک ۴۱۰ تومان است!--شفاف سازی گمرک در خصوص مصوبه هیات وزیران برای ترخیص خودروهای موجود در گمرک-همه خودروهای دپوشده در گمرک خرمشهر ترخیص می شوند-دانلود بخشنامه گمرکی سازمان امور مالياتي براي استرداد ماليات ارزش افزوده سال ٩٧-دانلود بخشنامه گمرکی ساماندهی صادرات محصولات شیشه

ارائه تسهیلات و خدمات الکترونیکی مطلوب‌تر به ذی‌نفعان در دستور کار گمرک

معاون توسعه مدیریت و منابع گمرک ایران در مراسم معارفه ناظر گمرکات آذربایجان غربی بیان کرد:
ارائه تسهیلات و خدمات الکترونیکی مطلوب‌تر به ذی‌نفعان در دستور کار گمرک

احمد ذاکری معاون توسعه مدیریت و منابع گمرک ایران در مراسم تکریم و معارفه ناظر گمرکات استان آذربایجان غربی، از اهتمام گمرک به ارائه تسهیلات و خدمات الکترونیکی مطلوب‌تر به ذی‌نفعان خبر داد و نقش مدیران را در این زمینه حائز اهمیت خواند.
احمد ذاکری در این مراسم که با حضور معاون سیاسی، امنیتی استانداری آذربایجان غربی، جمعی از مسئولان و مدیران دستگاه‌های اجرایی، معاونین گمرکات استان و مدیران گمرکات تابعه برگزار شد، با اشاره به تجهیز گمرکات مهم کشور به دستگاه‌های پیشرفته الکترونیکی ازجمله نصب دو دستگاه ایکس‌ری در گمرک بازرگان گفت: از زمان نصب دستگاه جدید ایکس‌ری در این گمرک علاوه بر افزایش سرعت کنترل و بازرسی کامیون‌های تجاری و ترانزیتی، حجم کشفیات مواد مخدر، کالا و انسان به طور قابل ملاحظه‌ای افزایش یافته است.
معاون توسعه مدیریت و منابع گمرک ایران، در بخش دیگری از سخنان خود، استفاده بهینه از توان و ظرفیت‌های مدیریتی در گمرک را جزو سیاست‌های جاری این سازمان دانست و اظهارداشت: اکثر مدیران گمرک، دارای توانمندی، دانش و تجارب بالایی در حیطه وظایف خود هستند که به نحو شایسته از این ظرفیت‌ها استفاده  می شود.
وی افزود: انتظار می رود با همکاری و همراهی همه کارکنان بتوانیم در راستای تحقق اهداف و برنامه های گمرک گام برداریم.
ذاکری همچنین ضمن قدردانی از دستگاه های همجوار, ابراز امیدواری کرد که با همکاری سازمان‌های همجوار در استان، بتوانیم سطح بالاتری از خدمات را به خدمت گیرندگان ارائه دهیم.
براساس این گزارش در این مراسم توحید آذربد مدیرکل سابق گمرک سهلان به عنوان ناظر جدید حوزه نظارت گمرکات استان آذربایجان غربی معرفی و از خدمات و زحمات احمد برکابیان زنجانی ناظر سابق این گمرکات قدردانی شد.
این گزارش حاکی است احمد برکابیان زنجانی ضمن قدردانی از کارکنان حوزه نظارت گمرکات آذربایجان غربی برای ناظر جدید آرزوی موفقیت کرد. همچنین توحید آذربد ناظر جدید گمرکات این استان طی سخنانی کوتاه ابراز امیدواری کرد که با همکاری کارکنان این حوزه نظارت بتواند خدمات بهتری به فعالان اقتصادی ارائه کند.
شایان ذکر است که احمد برکابیان طی حکمی از سوی رئیس کل گمرک ایران به عنوان سرپرست گمرک سهلان منصوب شد.

برچسب ها:

نوشته‌های تازه

آخرین دیدگاه‌ها

بایگانی‌ها

دسته‌ها

اینکو ترمز

در دهه 1930 میلادی اتاق بازرگانی بینالمللی (ICC) مطالعاتی را در زمینه تفسیر اصلاحات تجاری به عمل آورد و مقرراتی را برای تفسیر یگنواخت اصلاحات باززرگانی بینالملی در سال 1936 بر قرار نمود که به اینکوترمز معروف گشت .

اینکو ترمز که در برگیرنده اصلاحات بازرگانی بینالمللی است در واقع تعیین کننده ظوابط بین خریدار و فروشنده در معاملات تجاری است که آخرین آن اینکوترمز 2000 میباشد که منشتر گردیده است.

اعتبار اسنادی

این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران