• 02188012863

ایران به سیستم ثبت مشخصات صادر کنندگان کنفدراسیون سوئیس و‌نروژ می پیوندد-رشد 8 درصدی صادرات دوماهه امسال/واردات کالای اساسی 22 درصد افزایش یافت-راه اندازی تير الكترونيك میان گمرکات ايران و جمهوری آذربايجان-تعیین تکلیف حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی در جلسه پنجشنبه ستاد اقتصادی سران قوا-ثبت سفارش جهت ورود قطعی کالا ( تبدیل ورود موقت به ورود قطعی)-ابلاغ لغو عوارض صادرات خرما(بخشنامه 58)-اعلام فهرست تکمیلی شرکت های تولید کننده شیشه جهت ساماندهی صادرات شیشه تخت(بخشنامه 57)-بازار متشکل ارزی تا اوایل تیرماه راه اندازی می شود-ابلاغیه دولت درباره مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم-ابلاغ شرایط صادرات سیمان و کلینکر (بخشنامه 55)

اظهار قبل از ورود کالا در گمرک تهران عملیاتی شد

اظهار قبل از ورود کالا در گمرک تهران عملیاتی شد

با هدف تسهیل در فرآیند تشریفات گمرکی و ترخیص کالا، اظهار قبل از ورود کالا در گمرک تهران عملیاتی شد.

ابوالفضل اکبرپور سرپرست گمرک تهران با بیان این مطلب گفت : با همکاری دفتر فناوری اطلاعات وارتباطات گمرک ایران شرایط اظهار قبل از ورود کالا در گمرک تهران برای واحدهای تولیدی و کالاهای فساد پذیر فراهم شد.

به گزارش روابط عمومی گمرک تهران ، اکبرپور اعلام کرد: در اولین مرحله ۸۴ تن مواد اولیه یک شرکت داروسازی از این مزایا برای تسریع در روند کالا وهمچنین کاهش هزینه ها بهرمند شد.
وی ادامه داد ،امید است با تسهیلات فراهم شده گمرک تهران در عرصه خدمت رسانی به تولید کنندگان سهیم باشد وشرایط مناسبی برای تولید وعرضه کالاهای ایرانی به مردم شریف کشورمان داشته باشیم.

نوشته‌های تازه

آخرین دیدگاه‌ها

بایگانی

دسته‌ها

اینکو ترمز

در دهه 1930 میلادی اتاق بازرگانی بینالمللی (ICC) مطالعاتی را در زمینه تفسیر اصلاحات تجاری به عمل آورد و مقرراتی را برای تفسیر یگنواخت اصلاحات باززرگانی بینالملی در سال 1936 بر قرار نمود که به اینکوترمز معروف گشت .

اینکو ترمز که در برگیرنده اصلاحات بازرگانی بینالمللی است در واقع تعیین کننده ظوابط بین خریدار و فروشنده در معاملات تجاری است که آخرین آن اینکوترمز 2000 میباشد که منشتر گردیده است.

اعتبار اسنادی

این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران