• 021-88854073

تمام واگن های کالای صادراتی متوقف در اینچه برون به کشور  ترکمنستان ارسال شد-اخطار سازمان توسعه تجارت در خصوص عدم ایفای تعهدات ارزی-همکاری های تجاری و گمرکی بین ایران و افغانستان شتاب گرفت-دانلود بخشنامه گمرکی چتر حمایتی گمرک از واحدهای تولیدی و صادرکنندگان-دیدار مدیر کل گمرک جلفا و مدیر گمرک نخجوان در نقطه صفر مرزی-تشکیل پرونده 97 میلیون دلاری عدم اجرای تعهدات ارزی برای 41 شرکت-افزایش ۶۰ درصدی ارزش صادرات ایران در اردیبهشت ماه-مرز تجاری مهران باز شد / مرز برای مسافران کماکان بسته است-دستورالعمل اجرایی مربوط به تعیین میزان ارز قابل حمل، نگهداری و مبادله در داخل کشور-سفر لنج‌های سفاری به بنادر امارات با پروتکل‌های جدید

اظهار قبل از ورود کالا در گمرک تهران عملیاتی شد

اظهار قبل از ورود کالا در گمرک تهران عملیاتی شد

با هدف تسهیل در فرآیند تشریفات گمرکی و ترخیص کالا، اظهار قبل از ورود کالا در گمرک تهران عملیاتی شد.

ابوالفضل اکبرپور سرپرست گمرک تهران با بیان این مطلب گفت : با همکاری دفتر فناوری اطلاعات وارتباطات گمرک ایران شرایط اظهار قبل از ورود کالا در گمرک تهران برای واحدهای تولیدی و کالاهای فساد پذیر فراهم شد.

به گزارش روابط عمومی گمرک تهران ، اکبرپور اعلام کرد: در اولین مرحله ۸۴ تن مواد اولیه یک شرکت داروسازی از این مزایا برای تسریع در روند کالا وهمچنین کاهش هزینه ها بهرمند شد.
وی ادامه داد ،امید است با تسهیلات فراهم شده گمرک تهران در عرصه خدمت رسانی به تولید کنندگان سهیم باشد وشرایط مناسبی برای تولید وعرضه کالاهای ایرانی به مردم شریف کشورمان داشته باشیم.

نوشته‌های تازه

آخرین دیدگاه‌ها

بایگانی‌ها

دسته‌ها

اینکو ترمز

در دهه 1930 میلادی اتاق بازرگانی بینالمللی (ICC) مطالعاتی را در زمینه تفسیر اصلاحات تجاری به عمل آورد و مقرراتی را برای تفسیر یگنواخت اصلاحات باززرگانی بینالملی در سال 1936 بر قرار نمود که به اینکوترمز معروف گشت .

اینکو ترمز که در برگیرنده اصلاحات بازرگانی بینالمللی است در واقع تعیین کننده ظوابط بین خریدار و فروشنده در معاملات تجاری است که آخرین آن اینکوترمز 2000 میباشد که منشتر گردیده است.

اعتبار اسنادی

این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران