• 021-88854073

تمام واگن های کالای صادراتی متوقف در اینچه برون به کشور  ترکمنستان ارسال شد-اخطار سازمان توسعه تجارت در خصوص عدم ایفای تعهدات ارزی-همکاری های تجاری و گمرکی بین ایران و افغانستان شتاب گرفت-دانلود بخشنامه گمرکی چتر حمایتی گمرک از واحدهای تولیدی و صادرکنندگان-دیدار مدیر کل گمرک جلفا و مدیر گمرک نخجوان در نقطه صفر مرزی-تشکیل پرونده 97 میلیون دلاری عدم اجرای تعهدات ارزی برای 41 شرکت-افزایش ۶۰ درصدی ارزش صادرات ایران در اردیبهشت ماه-مرز تجاری مهران باز شد / مرز برای مسافران کماکان بسته است-دستورالعمل اجرایی مربوط به تعیین میزان ارز قابل حمل، نگهداری و مبادله در داخل کشور-سفر لنج‌های سفاری به بنادر امارات با پروتکل‌های جدید

اقدام اورژانسی گمرک برای تعیین تکلیف کالاهای انباشته شده در بنادر/ تيم فنى دفاتر ستادى گمرك از شنبه در بندر شهید رجایی مستقر می شود

اقدام اورژانسی گمرک برای تعیین تکلیف کالاهای انباشته شده در بنادر /تيم فنى دفاتر ستادى گمرك از شنبه در بندر شهید رجایی مستقر می شود

⭕️گمرک ایران از اقدام اورژانسی برای تعیین تکلیف کالاهای انباشته شده در بنادر خبر داد و اعلام کرد : تيم فنى دفاتر ستادى گمرك از شنبه در بندر شهید رجایی مستقر می شود .

⭕️به گزارش روابط عمومی گمرک ایران ؛ این پیشنهاد با توجه به ضرورت بررسی میدانی مشکلات و اقدامات فوری در فرآیند ترخیص از سوی مهرداد جمال ارونقی معاون جدید فنی و امور گمرکی مطرح و با استقبال مهدی میر اشرفی رئیس کل گمرک ایران همراه شده و قرار است ریاست این تیم را معاون فنی و امور گمرکی بر عهده بگیرد .

⭕️مهرداد ارونقی معاون فنی و امور گمرکی در این خصوص گفت : این اولین پیشنهاد کاری من به رئیس کل گمرک بود و با توجه به تأكيد معاون اول رئيس جمهور و وزير امور اقتصادى و دارايى و همچنين رئيس كل گمرك ايران مبنى بر تعيين تكليف كالاهاى انباشته شده در بنادر ، پيشنهاد گرديد تيم فنى دفاتر ستادى گمرك ايران در اسرع وقت در بندر شهيد رجايى به عنوان مهم ترين بندر تجارى كشور استقرار داشته باشند كه اين پيشنهاد اينجانب مورد استقبال و پذيرش رييس كل گمرك ايران واقع گرديد.

⭕️معاون فنی و امورگمرکی گمرک ایران افزود : به همين منظور ، من به همراه مديران و معاونين دفاتر ستادى از شنبه هفته آينده در گمرك شهيد رجايى حضور يافته و مشكلات و مسائل گمرك مذكور را به عنوان نمونه اى بارز از مشكلات گمركات كشور مورد بررسى قرار خواهیم داد .
ارونقی گفت : با اعلام اين موضوع انتظار داریم صاحبان كالا و مراجعين هرگونه مشكلى در روند انجام تشريفات كالاهاى خود در تمامى رويه هاى گمركى دارند به اينجانب منعكس يا در گمرك مذكور حضور داشته باشند تا به اين مشكلات رسيدگى و در صورت امكان نسبت به رفع مشكل و در غير اينصورت نسبت به پيگيرى آنها از مراجع ذيربط اقدام شود.

⭕️بنابراین گزارش ؛ مهرداد جمال ارونقی معاون فنی و امور گمرکی گمرک ایران در دوره های پیشین چندین سال در سمت مدیر کل و معاونت امور گمرکی بندر شهید رجایی فعالیت می کرد و بیشترین تجربه کاری در بزرگ ترین گمرک تجاری ایران را درکارنامه کاری خود دارد .

⭕️اولین پیشنهاد معاون جدید امورگمرکی در دومین روز کاری ، نوید روزهای خوبی در تصمیم گیری برای صاحبان واحدهای تولیدی و فعالان اقتصادی را خبر می دهد و با استقبال گسترده تجار ، کارگزاران امور گمرکی ، فعالان حوزه ترانزیت ، صاحبان واحدهای تولیدی و ذینفعان گمرک همراه شده است .

نوشته‌های تازه

آخرین دیدگاه‌ها

بایگانی‌ها

دسته‌ها

اینکو ترمز

در دهه 1930 میلادی اتاق بازرگانی بینالمللی (ICC) مطالعاتی را در زمینه تفسیر اصلاحات تجاری به عمل آورد و مقرراتی را برای تفسیر یگنواخت اصلاحات باززرگانی بینالملی در سال 1936 بر قرار نمود که به اینکوترمز معروف گشت .

اینکو ترمز که در برگیرنده اصلاحات بازرگانی بینالمللی است در واقع تعیین کننده ظوابط بین خریدار و فروشنده در معاملات تجاری است که آخرین آن اینکوترمز 2000 میباشد که منشتر گردیده است.

اعتبار اسنادی

این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران