• 021-88854073

وزیر صنعت: واردات خودرو همچنان ممنوع است-رئیس کل گمرک ایران در بازدید از گمرک شلمچه-رئیس کل گمرک ایران وارد خوزستان شد-همتی:مشکلات صادرکنندگان درنحوه برگشت ارز را حل می کنیم-ارائه تسهیلات و خدمات الکترونیکی مطلوب‌تر به ذی‌نفعان در دستور کار گمرک-میزبانی گمرکات استان هرمزگان از  اعضای فراکسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز مجلس شورای اسلامی-واکنش گمرک به امحای محموله های ذرت و شکر وارداتی-ارزش تجارت خارجی کشور از 42 میلیارد دلار گذشت-اینفوگرافی: اهم عملکرد و دستاوردهای وزارت امور اقتصادی و دارایی در بازه زمانی شهریور ۱۳۹۷ لغایت مرداد ۱۳۹۸-بخشنامه مهم معاون فنی و امور گمرکی جهت کاهش اختلافات گمرکی و تسهیل تجارت

راه‌اندازی میز خدمت الکترونیک در گمرک / مرکز ارتباط با مشتریان گمرک مجازی شد

میز خدمت الکترویک گمرک

گمرک ایران اعلام کرد: میز خدمت الکترونیک جهت رفاه حال خدمت‌گیرندگان و عدم نیاز آنها به مراجعه حضوری راه‌اندازی شده است و خدمت گیرندگان می توانند بدون مراجعه حضوری و به صورت آنلاین از طریق مرکز ارتباط با مشتریان مجازی مشکلات را پیگیری نمایند.

به گزارش روابط عمومی گمرک ایران، در راستای ارائه خدمات الکترونیک و در جهت رفاه حال خدمت‌گیرندگان و عدم نیاز به مراجعات حضوری، گمرک جمهوری اسلامی ایران اقدام به راه‌اندازی میز خدمت و نیز مرکز ارتباط با مشتریان کرده است.
پیش از این خدمات گمرک ایران با هدف حذف مراجعات حضوری، احترام به حقوق شهروندی، تسهیل تجارت و حذف کاغذ از فرآیند تشریفات گمرکی اینترنتی شده بود.
این گزارش حاکی است در حال حاضر خدمات و رویه‌های گمرکی ازجمله واردات، صادرات، محموله‌های پستی ورودی و خروجی، مسافری، مرجوعی، صادرات از محل ورود موقت، کابوتاژ، ترانزیت داخلی و خارجی، ورود موقت و نیز پنجره واحد تجارت فرامرزی در صفحه اصلی پرتال گمرک در قالب «میز خدمت الکترونیکی» ارائه شده است. / کانال گمرک در سروش

نوشته‌های تازه

آخرین دیدگاه‌ها

بایگانی

دسته‌ها

اینکو ترمز

در دهه 1930 میلادی اتاق بازرگانی بینالمللی (ICC) مطالعاتی را در زمینه تفسیر اصلاحات تجاری به عمل آورد و مقرراتی را برای تفسیر یگنواخت اصلاحات باززرگانی بینالملی در سال 1936 بر قرار نمود که به اینکوترمز معروف گشت .

اینکو ترمز که در برگیرنده اصلاحات بازرگانی بینالمللی است در واقع تعیین کننده ظوابط بین خریدار و فروشنده در معاملات تجاری است که آخرین آن اینکوترمز 2000 میباشد که منشتر گردیده است.

اعتبار اسنادی

این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران