• 021-88854073

تمام واگن های کالای صادراتی متوقف در اینچه برون به کشور  ترکمنستان ارسال شد-اخطار سازمان توسعه تجارت در خصوص عدم ایفای تعهدات ارزی-همکاری های تجاری و گمرکی بین ایران و افغانستان شتاب گرفت-دانلود بخشنامه گمرکی چتر حمایتی گمرک از واحدهای تولیدی و صادرکنندگان-دیدار مدیر کل گمرک جلفا و مدیر گمرک نخجوان در نقطه صفر مرزی-تشکیل پرونده 97 میلیون دلاری عدم اجرای تعهدات ارزی برای 41 شرکت-افزایش ۶۰ درصدی ارزش صادرات ایران در اردیبهشت ماه-مرز تجاری مهران باز شد / مرز برای مسافران کماکان بسته است-دستورالعمل اجرایی مربوط به تعیین میزان ارز قابل حمل، نگهداری و مبادله در داخل کشور-سفر لنج‌های سفاری به بنادر امارات با پروتکل‌های جدید

برنامه گمرک و پست برای افتتاح باجه گمرکی پستی ویژه توریست ها

برنامه گمرک و پست برای افتتاح باجه گمرکی پستی ویژه توریست ها

گمرک و پست باجه گمرکی ویژه توریست ها را در اصفهان راه اندازی کردند .

جلسه مشترک مدیرکل گمرک استان اصفهان و مدیرکل شرکت پست استان اصفهان جهت تسریع و تسهیل مراسلات پستی ،هدیه و سوغات برگزار و مقدمات افتتاح این باجه فراهم شد .

در این جلسه مقرر شد برای اولین بار در ایران باجه پستی ویژه بسته بندی و ارسال صنایع دستی توریست در محل میدان تاریخی امام خمینی اصفهان در چهلمین سال انقلاب اسلامی افتتاح شود .

احمدی ونهری مدیرکل گمرک اصفهان در این جلسه با ارائه خدمت رسانی در اصفهان و حتی شهرستانهای استان ،بیان داشت: با استفاده از امکانات مکانیزه ضمن افزایش دقت سرعت انجام کار گمرک به طور قابل ملاحظه ای افزایش یافته است .

شایان ذکر است استان اصفهان رتبه دوم در زمینه ورود و ارسال هدیه و سوغات و بسته های پستی در کشور را بعد از تهران دارد .

نوشته‌های تازه

آخرین دیدگاه‌ها

بایگانی‌ها

دسته‌ها

اینکو ترمز

در دهه 1930 میلادی اتاق بازرگانی بینالمللی (ICC) مطالعاتی را در زمینه تفسیر اصلاحات تجاری به عمل آورد و مقرراتی را برای تفسیر یگنواخت اصلاحات باززرگانی بینالملی در سال 1936 بر قرار نمود که به اینکوترمز معروف گشت .

اینکو ترمز که در برگیرنده اصلاحات بازرگانی بینالمللی است در واقع تعیین کننده ظوابط بین خریدار و فروشنده در معاملات تجاری است که آخرین آن اینکوترمز 2000 میباشد که منشتر گردیده است.

اعتبار اسنادی

این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران