• 021-88854073

تشکیل کارگروه ویژه گمرک برای بررسی مشکلات مرزی آستارا-بکارگیری ظرفیت های وزارت اقتصاد برای تحقق سند راهبردی گمرک ایران-تشریح ۶ برنامه تحول آفرین گمرک از سوی رئیس کل گمرک/تحول در سامانه ها، یکپارچه سازی و هوشمندسازی فعالیت های گمرک اولین برنامه تحول آفرین-تشریح ۶ برنامه تحول آفرین گمرک از سوی رئیس کل گمرک/تحول در سامانه ها، یکپارچه سازی و هوشمندسازی فعالیت های گمرک اولین برنامه تحول آفرین - پایگاه خبری اخبار گمرکی-تحریم مانع رکوردزنی صادرات غیرنفتی کشور نشد/ توسعه تجارت محدود به کشورهای منطقه نیست - پایگاه خبری اخبار گمرکی-تشریح جزئیات برنامه تحول گمرک از سوی رئیس کل گمرک ایران - پایگاه خبری اخبار گمرکی-سخنرانی دکتر خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی در مراسم روز جهانی گمرک و تبریک و تهنیت این روز به کارکنان گمرک و تقدیر و تشکر از تمامی زحمات و تلاش های کارکنان گمرک جمهوری اسلامی ایران-پیام وزیر اقتصاد به مناسبت روز جهانی گمرک/ تلاش برای دست یافتن گمرک به جایگاه اصلی در تجارت بین‌الملل-دکتر رضوانی فر روز جهانی گمرک را به تمامی کارکنان و فعالان حوزه امور گمرکی تبریک و تهنیت گفت-پیام سازمان جهانی گمرک به گمرک جمهوری اسلامی ایران (IRICA) به مناسبت روز جهانی گمرک 2023

برگزاری دوره آموزشی ۲ روزه مسئولان مالی گمرکات ستادی و اجرایی در تهران

برگزاری دوره آموزشی ۲ روزه مسئولان مالی گمرکات ستادی و اجرایی در تهران

کارگاه آموزشی ۲ روزه مسئولان امور مالی گمرکات سراسر کشور با عنوان اصول مرتبط با امور مالی حسابداری و حسابرسی در سالن همایش فرهنگی و آموزشی گمرک ایران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی گمرک ایران، در مراسم افتتاح این کارگاه آموزشی، محسن جلواتی معاون توسعه مدیریت و منابع گمرک ایران ضمن تشریح موارد مرتبط با امور مالی بر ارایه راهکارهای عملی در جهت تسهیلات بیشتر به کارکنان تاکید کرد.
جلواتی همراهی و همکاری کارکنان در حرکت سازمان به سوی اهداف متعالی و قانونمند را بسیار مهم دانست و اظهار داشت: تبادل اطلاعات و انتقال تجربه باعث هم افزایی و افزایش بهره وری سازمان می شود.وی از برگزاری مستمر دوره ها در سطح ملی، منطقه ای و استانی توسط مرکز آموزش و مسئولین آموزش کشور تشکر کرد و افزود: این گونه کارگاه ها موجب تبادل دانش و ایجاد زبان مشترک در بین همکاران خواهد شد. معاون توسعه مدیریت و منابع، همچنین مباحث علمی و یادآوری های لازم در خصوص ذیحسابی، حسابداری و حسابرسی در گمرک را بیان و در خصوص عملکرد رفاهی و مالی جهت بهبود رفاه تمامی همکاران گمرک مطالبی را ارائه کرد.
در ادامه علیرضا مهران پور ذیحساب و مدیرکل امور مالی با اعلام اهداف و برنامه آموزشی این دوره از برگزار کنندگان کارگاه تقدیر کردند.
این گزارش می افزاید: ذیحساب و مدیر کل امور مالی گمرک ایران ضمن خوشامد گویی به ذیحسابان و مسولان امور مالی، برنامه های کارگاه ۲ روزه اصول مرتبط با امور مالی، حسابداری و حسابرسی را تشریح کرد.
مهران پور افزود: آشنایی با اسناد خزانه اسلامی،صورت ها و گزارشگیری های مالی، محاسبه قیمت تمام شده و سامانه مدیریت منابع و سرمایه انسانی از جمله سرفصل هایی است که در این دوره آموزشی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
به گفته وی از دیگر موارد مورد بحث در این دوره آموزشی شامل، مولد سازی دارایی دولت، خزانه داری الکترونیکی، آشنایی با سامانه جامع امور گمرکی بوده است.
این گزارش می افزاید: در مراسم افتتاحیه کارگاه آموزشی، سجاد اعتمادیان مدیرکل مرکز آموزش، تحقیقات و ظرفیت سازی ضمن خوش آمد گویی به مدعوین به ارائه اهداف آموزشی این دوره پرداخت و از حمایت های مسئولین سازمان از امر آموزش و پژوهش قدردانی کرد.
اعتمادیان افزود: با تلاش های صورت گرفته در امر آموزش گمرک ایران، آخر این هفته به صورت همزمان دو کارگاه آموزشی در سطح ملی و با حضور مسئولین مالی و عاملین ذیحساب و مسئولین روابط عمومی در تهران و مازندران و یک کارگاه آموزشی با حضور چند استان در آذربایجان غربی و چند دوره آموزشی دیگر برگزار گردید.
مدیرکل مرکز آموزش، تحقیقات و ظرفیت سازی در مراسم افتتاحیه از توانمندی و ظرفیت بالای این مرکز در برگزاری دوره های آموزشی به صورت مستمر و در سطح ملی و بین المللی خبر داد و افزود: قطعا دلیل این ظرفیت و توانمندی در مرکز آموزش، حمایت های ویژه ریاست محترم کل، معاونین و مدیران گمرکات ستادی و اجرایی و همچنین تمامی همکاران است که جا دارد از تک تک این عزیزان تشکر و قدردانی کنیم.
شایان ذکر است، دوره آموزش ملی مسئولین مالی و عاملین ذیحسابی گمرکات کشور با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع، مدیرکل مرکز آموزش، تحقیقات و ظرفیت سازی، مدیرکل امور مالی و ذیحسابی، مدیرکل دفتر تحول و نوسازی و مدیرکل توسعه و تجهیز در محل سالن همایش های فرهنگی و آموزشی گمرک ایران به مدت دو روز برگزار شد.

نوشته‌های تازه

آخرین دیدگاه‌ها

بایگانی‌ها

دسته‌ها

اینکو ترمز

در دهه 1930 میلادی اتاق بازرگانی بینالمللی (ICC) مطالعاتی را در زمینه تفسیر اصلاحات تجاری به عمل آورد و مقرراتی را برای تفسیر یگنواخت اصلاحات باززرگانی بینالملی در سال 1936 بر قرار نمود که به اینکوترمز معروف گشت .

اینکو ترمز که در برگیرنده اصلاحات بازرگانی بینالمللی است در واقع تعیین کننده ظوابط بین خریدار و فروشنده در معاملات تجاری است که آخرین آن اینکوترمز 2000 میباشد که منشتر گردیده است.

اعتبار اسنادی

این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران