• 021-88854073

شرایط و ضوابط واردات کامیون بر اساس تبصره ذیل ماده ۲ آیین نامه اجرایی بند«ث» ماده۳۰ قانون احکام دائمی برنامه های توسعه کشور-صادرات چین به ایران ۳ درصد رشد کرد/ تجارت ۵.۲۶ میلیارد دلاری ۲ کشور در ۴ ماه-تشکیل کمیته تخصیص ارز در وزارت صمت-اعلام ضوابط معافیت از پرداخت حقوق ورودی ماشین آلات خط تولید در سال « جهش تولید»-ترخيص محموله هاي صادراتي قير نفت جامد براي اولين بار از گمرك بندرانزلي-دانلود بخشنامه گمرکی ابلاغ الزامات استمرار تامین برنج-صادرات اقلام بهداشتی ضدکرونا آزاد شد-دانلود بخشنامه گمرکی اصلاحیه بانک مرکزی به قانون مالیاتهای مستقیم-مصوبات جدید ستاد تنظیم بازار در مورد برنج-دانلود بخشنامه گمرکی نحوه کنترل مجوزهای ارزی موبایل

تجهیزات ارسالی چهار رام قطار از گمرک ترخیص شد

اواخر اسفند ۹۵ یک مقام مسئول از امضای قرارداد ساخت ۳۱۵ دستگاه واگن مترو در داخل کشور با شرکت پوژن چینی خبر داد و گفت که این دستگاه واگن مترو برای شهرهای اصفهان، شیراز و تبریز ساخته می‌شود.

وی در همان زمان اعلام کرد که از ۳۱۵ دستگاه واگن، ۱۰۰ دستگاه واگن در کشور چین تولید شده و در اختیار بهره‌برداران در این سه شهر قرار گرفته است.

پروژه هم‌اکنون در مرحله تولید قطارهای ساخت داخل است، اما یک مقام آگاه در گمرک به ایرنا خبر داد که ترخیص تجهیزات ارسالی ۴ رام اول قطارها از گمرک زنجان، به دلیل برخی مشکلات ناشی از عدم همکاری مناسب در گمرک مقصد در سال رونق تولید بیش از چهار ماه به طول انجامیده بود. نهایتا این مشکل با پیگیری و دستور معاون فنی گمرک ایران مرتفع و محموله‌های رسوب کرده در این گمرک ترخیص شد.

نوشته‌های تازه

آخرین دیدگاه‌ها

بایگانی‌ها

دسته‌ها

اینکو ترمز

در دهه 1930 میلادی اتاق بازرگانی بینالمللی (ICC) مطالعاتی را در زمینه تفسیر اصلاحات تجاری به عمل آورد و مقرراتی را برای تفسیر یگنواخت اصلاحات باززرگانی بینالملی در سال 1936 بر قرار نمود که به اینکوترمز معروف گشت .

اینکو ترمز که در برگیرنده اصلاحات بازرگانی بینالمللی است در واقع تعیین کننده ظوابط بین خریدار و فروشنده در معاملات تجاری است که آخرین آن اینکوترمز 2000 میباشد که منشتر گردیده است.

اعتبار اسنادی

این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران