• 021-88854073

وزیر صنعت: واردات خودرو همچنان ممنوع است-رئیس کل گمرک ایران در بازدید از گمرک شلمچه-رئیس کل گمرک ایران وارد خوزستان شد-همتی:مشکلات صادرکنندگان درنحوه برگشت ارز را حل می کنیم-ارائه تسهیلات و خدمات الکترونیکی مطلوب‌تر به ذی‌نفعان در دستور کار گمرک-میزبانی گمرکات استان هرمزگان از  اعضای فراکسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز مجلس شورای اسلامی-واکنش گمرک به امحای محموله های ذرت و شکر وارداتی-ارزش تجارت خارجی کشور از 42 میلیارد دلار گذشت-اینفوگرافی: اهم عملکرد و دستاوردهای وزارت امور اقتصادی و دارایی در بازه زمانی شهریور ۱۳۹۷ لغایت مرداد ۱۳۹۸-بخشنامه مهم معاون فنی و امور گمرکی جهت کاهش اختلافات گمرکی و تسهیل تجارت

تجهیزات ارسالی چهار رام قطار از گمرک ترخیص شد

اواخر اسفند ۹۵ یک مقام مسئول از امضای قرارداد ساخت ۳۱۵ دستگاه واگن مترو در داخل کشور با شرکت پوژن چینی خبر داد و گفت که این دستگاه واگن مترو برای شهرهای اصفهان، شیراز و تبریز ساخته می‌شود.

وی در همان زمان اعلام کرد که از ۳۱۵ دستگاه واگن، ۱۰۰ دستگاه واگن در کشور چین تولید شده و در اختیار بهره‌برداران در این سه شهر قرار گرفته است.

پروژه هم‌اکنون در مرحله تولید قطارهای ساخت داخل است، اما یک مقام آگاه در گمرک به ایرنا خبر داد که ترخیص تجهیزات ارسالی ۴ رام اول قطارها از گمرک زنجان، به دلیل برخی مشکلات ناشی از عدم همکاری مناسب در گمرک مقصد در سال رونق تولید بیش از چهار ماه به طول انجامیده بود. نهایتا این مشکل با پیگیری و دستور معاون فنی گمرک ایران مرتفع و محموله‌های رسوب کرده در این گمرک ترخیص شد.

نوشته‌های تازه

آخرین دیدگاه‌ها

بایگانی

دسته‌ها

اینکو ترمز

در دهه 1930 میلادی اتاق بازرگانی بینالمللی (ICC) مطالعاتی را در زمینه تفسیر اصلاحات تجاری به عمل آورد و مقرراتی را برای تفسیر یگنواخت اصلاحات باززرگانی بینالملی در سال 1936 بر قرار نمود که به اینکوترمز معروف گشت .

اینکو ترمز که در برگیرنده اصلاحات بازرگانی بینالمللی است در واقع تعیین کننده ظوابط بین خریدار و فروشنده در معاملات تجاری است که آخرین آن اینکوترمز 2000 میباشد که منشتر گردیده است.

اعتبار اسنادی

این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران