• 021-88854073

تمام واگن های کالای صادراتی متوقف در اینچه برون به کشور  ترکمنستان ارسال شد-اخطار سازمان توسعه تجارت در خصوص عدم ایفای تعهدات ارزی-همکاری های تجاری و گمرکی بین ایران و افغانستان شتاب گرفت-دانلود بخشنامه گمرکی چتر حمایتی گمرک از واحدهای تولیدی و صادرکنندگان-دیدار مدیر کل گمرک جلفا و مدیر گمرک نخجوان در نقطه صفر مرزی-تشکیل پرونده 97 میلیون دلاری عدم اجرای تعهدات ارزی برای 41 شرکت-افزایش ۶۰ درصدی ارزش صادرات ایران در اردیبهشت ماه-مرز تجاری مهران باز شد / مرز برای مسافران کماکان بسته است-دستورالعمل اجرایی مربوط به تعیین میزان ارز قابل حمل، نگهداری و مبادله در داخل کشور-سفر لنج‌های سفاری به بنادر امارات با پروتکل‌های جدید

تجهیزات ارسالی چهار رام قطار از گمرک ترخیص شد

اواخر اسفند ۹۵ یک مقام مسئول از امضای قرارداد ساخت ۳۱۵ دستگاه واگن مترو در داخل کشور با شرکت پوژن چینی خبر داد و گفت که این دستگاه واگن مترو برای شهرهای اصفهان، شیراز و تبریز ساخته می‌شود.

وی در همان زمان اعلام کرد که از ۳۱۵ دستگاه واگن، ۱۰۰ دستگاه واگن در کشور چین تولید شده و در اختیار بهره‌برداران در این سه شهر قرار گرفته است.

پروژه هم‌اکنون در مرحله تولید قطارهای ساخت داخل است، اما یک مقام آگاه در گمرک به ایرنا خبر داد که ترخیص تجهیزات ارسالی ۴ رام اول قطارها از گمرک زنجان، به دلیل برخی مشکلات ناشی از عدم همکاری مناسب در گمرک مقصد در سال رونق تولید بیش از چهار ماه به طول انجامیده بود. نهایتا این مشکل با پیگیری و دستور معاون فنی گمرک ایران مرتفع و محموله‌های رسوب کرده در این گمرک ترخیص شد.

نوشته‌های تازه

آخرین دیدگاه‌ها

بایگانی‌ها

دسته‌ها

اینکو ترمز

در دهه 1930 میلادی اتاق بازرگانی بینالمللی (ICC) مطالعاتی را در زمینه تفسیر اصلاحات تجاری به عمل آورد و مقرراتی را برای تفسیر یگنواخت اصلاحات باززرگانی بینالملی در سال 1936 بر قرار نمود که به اینکوترمز معروف گشت .

اینکو ترمز که در برگیرنده اصلاحات بازرگانی بینالمللی است در واقع تعیین کننده ظوابط بین خریدار و فروشنده در معاملات تجاری است که آخرین آن اینکوترمز 2000 میباشد که منشتر گردیده است.

اعتبار اسنادی

این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران