• 02188012863

جزئیات بسته جدید ارزی تشریح شد-مجوز صادرات پیاز صادر شد-استفاده از رمز یکبار مصرف از امروز به صورت اختیاری-معاون فنی و امور گمرکی گمرک ایران تشریح کرد آخرین وضعیت دپوی کالاها در بنادر و مناطق ویژه اقتصادی / دلایل ماندگاری کالا-تاکید بر رعایت دقیق شرایط صادرات انواع کود شیمیایی(بخشنامه34)-تعیین و اعلام کد تعرفه سه قلم کالا توسط دفتر تعرفه گمرک ایران(بخشنامه 33)-توضیحات همتی درباره میزان ارز تخصیصی به کالاهای اساسی-تصويب بسته سياستي نحوه برگشت ارز حاصل از صادرات در سال ٩٨-ارز نیمایی حذف نمی‌شود/ سامانه نیما پابرجاست-تحرکات بانک مرکزی برای ایجاد تغییرات جدی در سامانه نیما

ترخیص ۱/۱ میلیارد دلار دارو از گمرک در سال ۹۷ انجام تشریفات گمرکی تجهیزات پزشکی و دارو در کوتاه‌ترین زمان ممکن

ترخیص ۱/۱ میلیارد دلار دارو از گمرک در سال ۹۷
انجام تشریفات گمرکی تجهیزات پزشکی و دارو در کوتاه‌ترین زمان ممکن

در راستای سیاست‌ها و اقدامات حمایتی دولت از واردکنندگان کالاهای اساسی، گمرک جمهوری اسلامی ایران تسهیلات ویژه‌ای را برای ترخیص دارو از گمرکات کشور فراهم کرده است.

به گزارش روابط عمومی گمرک ایران، در ۱۲ ماهه سال ۹۷ بالغ بر ۹ هزار و ۷۸۵ تن دارو به ارزش یک میلیارد و ۱۳۱ میلیون و ۱۶۹ هزار دلار از گمرکات کشور ترخیص شد.

بنابراین گزارش تأمین و توزیع داروهای مورد نیاز مردم از اولویت‌های دولت در بحث واردات گروه یک کالایی است و تلاش شده تا با ایجاد سازوکارهای لازم ازجمله شبانه‌روزی کردن گمرکات ویژه ترخیص دارو، تجهیزات پزشکی و داروهای مورد نیاز کشور در کوتاه‌ترین زمان ترخیص شود.

نوشته‌های تازه

آخرین دیدگاه‌ها

بایگانی

دسته‌ها

اینکو ترمز

در دهه 1930 میلادی اتاق بازرگانی بینالمللی (ICC) مطالعاتی را در زمینه تفسیر اصلاحات تجاری به عمل آورد و مقرراتی را برای تفسیر یگنواخت اصلاحات باززرگانی بینالملی در سال 1936 بر قرار نمود که به اینکوترمز معروف گشت .

اینکو ترمز که در برگیرنده اصلاحات بازرگانی بینالمللی است در واقع تعیین کننده ظوابط بین خریدار و فروشنده در معاملات تجاری است که آخرین آن اینکوترمز 2000 میباشد که منشتر گردیده است.

اعتبار اسنادی

این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران