• 021-88854073

تلاش‌های ایران برای مهار افت ریال جواب داد-اعلام و تعیین تعرفه برخی کالاهای وارداتی مورد اختلاف در گمرکات اجرایی و گمرک ایران (بخشنامه88)-لغو امضای نمایندگان معرفی شده جهت صدور مجوزهای صادرات ،واردات و کابوتاژ و سوآپ فرآورده های نفتی (بخشنامه 78)-نرخ ارز آزاد به نیمایی نزدیک شده است/ بهبود بازگشت ارز صادراتی-افت ۴۲ درصدی صادرات خودرو و قطعه در سال ۹۷-کلیات اصلاح ساختار بودجه در شورای عالی هماهنگی اقتصادی تصویب شد-بانک دولتی هند شعب همکاری مالی با ایران را ۳ برابر کرد-خطوط هوایی ایران مجهز به اینترنت وای‌فای می‌شود-اقدامات هماهنگ سازمان های مرتبط با تجارت خارجی برای کاهش رسوب کالا در بنادر-روسیه ۲۰۰۰ کیلومتر آزادراه برای اتصال چین به اروپا می‌سازد

ترخیص ۱/۱ میلیارد دلار دارو از گمرک در سال ۹۷ انجام تشریفات گمرکی تجهیزات پزشکی و دارو در کوتاه‌ترین زمان ممکن

ترخیص ۱/۱ میلیارد دلار دارو از گمرک در سال ۹۷
انجام تشریفات گمرکی تجهیزات پزشکی و دارو در کوتاه‌ترین زمان ممکن

در راستای سیاست‌ها و اقدامات حمایتی دولت از واردکنندگان کالاهای اساسی، گمرک جمهوری اسلامی ایران تسهیلات ویژه‌ای را برای ترخیص دارو از گمرکات کشور فراهم کرده است.

به گزارش روابط عمومی گمرک ایران، در ۱۲ ماهه سال ۹۷ بالغ بر ۹ هزار و ۷۸۵ تن دارو به ارزش یک میلیارد و ۱۳۱ میلیون و ۱۶۹ هزار دلار از گمرکات کشور ترخیص شد.

بنابراین گزارش تأمین و توزیع داروهای مورد نیاز مردم از اولویت‌های دولت در بحث واردات گروه یک کالایی است و تلاش شده تا با ایجاد سازوکارهای لازم ازجمله شبانه‌روزی کردن گمرکات ویژه ترخیص دارو، تجهیزات پزشکی و داروهای مورد نیاز کشور در کوتاه‌ترین زمان ترخیص شود.

نوشته‌های تازه

آخرین دیدگاه‌ها

بایگانی

دسته‌ها

اینکو ترمز

در دهه 1930 میلادی اتاق بازرگانی بینالمللی (ICC) مطالعاتی را در زمینه تفسیر اصلاحات تجاری به عمل آورد و مقرراتی را برای تفسیر یگنواخت اصلاحات باززرگانی بینالملی در سال 1936 بر قرار نمود که به اینکوترمز معروف گشت .

اینکو ترمز که در برگیرنده اصلاحات بازرگانی بینالمللی است در واقع تعیین کننده ظوابط بین خریدار و فروشنده در معاملات تجاری است که آخرین آن اینکوترمز 2000 میباشد که منشتر گردیده است.

اعتبار اسنادی

این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران