• 021-88854073

تمام واگن های کالای صادراتی متوقف در اینچه برون به کشور  ترکمنستان ارسال شد-اخطار سازمان توسعه تجارت در خصوص عدم ایفای تعهدات ارزی-همکاری های تجاری و گمرکی بین ایران و افغانستان شتاب گرفت-دانلود بخشنامه گمرکی چتر حمایتی گمرک از واحدهای تولیدی و صادرکنندگان-دیدار مدیر کل گمرک جلفا و مدیر گمرک نخجوان در نقطه صفر مرزی-تشکیل پرونده 97 میلیون دلاری عدم اجرای تعهدات ارزی برای 41 شرکت-افزایش ۶۰ درصدی ارزش صادرات ایران در اردیبهشت ماه-مرز تجاری مهران باز شد / مرز برای مسافران کماکان بسته است-دستورالعمل اجرایی مربوط به تعیین میزان ارز قابل حمل، نگهداری و مبادله در داخل کشور-سفر لنج‌های سفاری به بنادر امارات با پروتکل‌های جدید

تقدير و تشكر قائم مقام وزیر بهداشت از زحمات کارکنان گمرک بخصوص گمرك فرودگاه امام خميني

مسئولان وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی كشور با حضور در گمرک فرودگاه بین امام خمینی(ره)به صورت میدانی و از نزديك با مراحل ترخیص و انجام فرايند گمركي اقلام بهداشتي و دارويي مقابله با کرونا آشنا شدندواز زحمات کارکنان گمرک تقدیر و تشکر کردند .
اين بازديد به منظور آگاهی از آخرین وضعیت واردات محصولات دارویی و بهداشتی مقابله با کرونا و در پنجمين روز از سال ٩٩ از گمرک فرودگاه امام خمینی انجام شد.

به گزارش روابط عمومي گمرك فرودگاه امام خميني،اين هيات از انبار های ویژه گمرک  برای محصولات مقابله با کرونا بازدید به عمل آوردند و از نزدیک با فرآیند ترخیص سریع و شبانه روزی این كالاها آشنا شده و در این بازدید از  زحمات و تلاش هاي تمامي پرسنل گمرك و دست اندرکاران این فرآیند تشکر و تقدیر کردند .
اين هیات را كه مرکب از قائم مقام وزیر در امور بین الملل وزارت بهداشت، مدیران کل حراست، بازرسی و معاون اقتصادی وزارت بهداشت بود، دکترصفاری طاهری مدیرکل گمرک فرودگاه بین المللی امام خمینی و شاپور كرمخاني معاون امور گمركي همراهي نمودند.

نوشته‌های تازه

آخرین دیدگاه‌ها

بایگانی‌ها

دسته‌ها

اینکو ترمز

در دهه 1930 میلادی اتاق بازرگانی بینالمللی (ICC) مطالعاتی را در زمینه تفسیر اصلاحات تجاری به عمل آورد و مقرراتی را برای تفسیر یگنواخت اصلاحات باززرگانی بینالملی در سال 1936 بر قرار نمود که به اینکوترمز معروف گشت .

اینکو ترمز که در برگیرنده اصلاحات بازرگانی بینالمللی است در واقع تعیین کننده ظوابط بین خریدار و فروشنده در معاملات تجاری است که آخرین آن اینکوترمز 2000 میباشد که منشتر گردیده است.

اعتبار اسنادی

این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران