• 021-88854073

تمام واگن های کالای صادراتی متوقف در اینچه برون به کشور  ترکمنستان ارسال شد-اخطار سازمان توسعه تجارت در خصوص عدم ایفای تعهدات ارزی-همکاری های تجاری و گمرکی بین ایران و افغانستان شتاب گرفت-دانلود بخشنامه گمرکی چتر حمایتی گمرک از واحدهای تولیدی و صادرکنندگان-دیدار مدیر کل گمرک جلفا و مدیر گمرک نخجوان در نقطه صفر مرزی-تشکیل پرونده 97 میلیون دلاری عدم اجرای تعهدات ارزی برای 41 شرکت-افزایش ۶۰ درصدی ارزش صادرات ایران در اردیبهشت ماه-مرز تجاری مهران باز شد / مرز برای مسافران کماکان بسته است-دستورالعمل اجرایی مربوط به تعیین میزان ارز قابل حمل، نگهداری و مبادله در داخل کشور-سفر لنج‌های سفاری به بنادر امارات با پروتکل‌های جدید

تمام واگن های کالای صادراتی متوقف در اینچه برون به کشور  ترکمنستان ارسال شد

 

🔹سید ابراهیم حسینی مدیرکل گمرک استان گلستان : کلیه  محموله های صادراتی که  از اسفند ماه، با اتمام کلیه تشریفات گمرکی بنا بود از مرز و گمرک  اینچه برون و از مسیر ریلی  به ترکمنستان یا کشورهای اطراف از طریق این کشور منتقل شوند پس از بازگشایی این مرز وارد ترکمنستان شدند.

🔹وی افزود :در  روزهای سه شنبه  و چهارشنبه  ۶۰واگن و روز پنجشنبه نیز ۵۰ واگن کالا، از مرز اینچه برون استان گلستان صادر و یک واگن حامل جو ونیز ۵ واگن خالی به منظور   بارگیری محمولات صادراتی جدید از این گمرک وارد کشور شد و از این پس تمام کالاها ارسالی، محموله های جدید صادراتی خواهد بود.

🔹وی افزود  با بازگشایی مسیر ریلی مرز تجاری اینچه برون سومین گذرگاه مشترک بین ایران و ترکمنستان بعد از توقف طولانی بازگشایی گردید.

حسینی افزود  با رعایت پروتکل های بهداشتی مورد توافق طرفین و با عبور واگن ها از   داکت و تونل های ضد عفونی در مرز، کالاها به سمت ترکمنستان انتقال می یابد.

🔹 این مرز در روز سه شنبه با تبادل تعداد ۳۰ واگن  حامل سیمان باز گشایی و در ادامه   ۱۰۱ واگن دیگر حامل سیمان ، رول پلاستیک ،کاشی و سرامیک ، ظرف شیشه ای، وسایل پارک بازی ، میلگردوسنگ معدنی که در صف انتظار برای صادرات به مقاصد ترکمنستان، قزاقستان و ازبکستان از مرز اینچه برون بودند  در دو روز گذشته به طور کامل تبادل گردیدند.

🔹 همچنین مدیرکل گمرک گلستان بیان داشت :صادرات مواد غذایی به ترکمنستان همچنان متوقف است و کالاهای صادراتی  مورد پذیرش این کشور فاسدنشدنی و کالاهای غیرخوراکی است.

گفتنی است با بازگشایی مسیرهای ریلی بین ایران و ترکمنستان انتظار می رود مسیر های جاده ای و مسافری نیز توسط عشق آباد بازگشایی شود.

نوشته‌های تازه

آخرین دیدگاه‌ها

بایگانی‌ها

دسته‌ها

اینکو ترمز

در دهه 1930 میلادی اتاق بازرگانی بینالمللی (ICC) مطالعاتی را در زمینه تفسیر اصلاحات تجاری به عمل آورد و مقرراتی را برای تفسیر یگنواخت اصلاحات باززرگانی بینالملی در سال 1936 بر قرار نمود که به اینکوترمز معروف گشت .

اینکو ترمز که در برگیرنده اصلاحات بازرگانی بینالمللی است در واقع تعیین کننده ظوابط بین خریدار و فروشنده در معاملات تجاری است که آخرین آن اینکوترمز 2000 میباشد که منشتر گردیده است.

اعتبار اسنادی

این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران