• 021-88854073

تمام واگن های کالای صادراتی متوقف در اینچه برون به کشور  ترکمنستان ارسال شد-اخطار سازمان توسعه تجارت در خصوص عدم ایفای تعهدات ارزی-همکاری های تجاری و گمرکی بین ایران و افغانستان شتاب گرفت-دانلود بخشنامه گمرکی چتر حمایتی گمرک از واحدهای تولیدی و صادرکنندگان-دیدار مدیر کل گمرک جلفا و مدیر گمرک نخجوان در نقطه صفر مرزی-تشکیل پرونده 97 میلیون دلاری عدم اجرای تعهدات ارزی برای 41 شرکت-افزایش ۶۰ درصدی ارزش صادرات ایران در اردیبهشت ماه-مرز تجاری مهران باز شد / مرز برای مسافران کماکان بسته است-دستورالعمل اجرایی مربوط به تعیین میزان ارز قابل حمل، نگهداری و مبادله در داخل کشور-سفر لنج‌های سفاری به بنادر امارات با پروتکل‌های جدید

درخشش گمرکات اجرایی در جشنواره شهید رجای

گمرک ایران

🔹گمرکات استان ایلام در ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۷ دستگاههای اجرائی استان ایلام و تایید ستاد جشنواره شهید رجائی حائز رتبه برتر در مجموع امتیازات محور استانی شاخص های اقتصاد مقاومتی شد . با برتر شدن عملکرد گمرکات استان ایلام در جشنواره شهید رجایی ، در مراسمی با حضور امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور با اعطای لوح تقدیر از سوی استاندار از عملکرد غلامی مدیر کل گمرک ایلام و کارکنان این گمرک تجلیل بعمل آمد .

🔹 گمرکات خراسان جنوبی در شاخص اقتصاد مقاومتی در جشنواره شهید رجایی استان خراسان جنوبی رتبه برتر را کسب کرد . با کسب رتبه برتر این گمرک در جشنواره شهید رجایی لوح تقدیری از سوی استاندار استان خراسان جنوبی تقدیم محمد علی خاشی مدیر کل گمرکات استان خراسان جنوبی شد .

🔹عملکرد گمرکات استان بوشهر در سال ۹۷ در جشنواره شهید رجایی برتر شد . ستاد نظارت گمرکات استان بوشهر بر اساس عملکرد این گمرکات در سال ۹۷ به عنوان دستگاه برتر جشنواره شهید رجایی استان بوشهر معرفی شد .
به گزارش روابط عمومی ستاد نظارت گمرکات استان بوشهر ، در این مراسمی که با حضور استاندار بوشهر و مدیران تمامی دستگاههای اجرایی استان بوشهر برگزار گردید ، ستاد  نظارت گمرکات استان بوشهر  به عنوان دستگاه برتر استانی در شاخص‌های اختصاصی معرفی گردید . همچنین در این مراسم از آقای علی کرد نقی گرد و  خانمها راضیه سنگری ، پروین هادی نژاد و زهرا فرحی بزرگ به عنوان تیم کاری برتر استان بوشهر با اهداء لوح تقدیر و هدایایی تقدیر بعمل آمد. گفتنی است ‌ آخرین باری که ستاد نظارت گمرکات استان بوشهر موفق به کسب این عنوان  شده بود مربوط به سال ۱۳۸۹ بود .

🔹گمرك ديلم به عنوان دستگاه برتر  در هفته دولت معرفي شد. عبدالامير قاسمي فرماندار و رئيس شوراي اداري و رئيس ستاد بزرگداشت هفته دولت شهرستان ديلم ، گمرك بندر ديلم را بعنوان دستگاه برتر معرفي نمود و از محمدتوکل سی سخت رئيس گمرك بندر ديلم بعنوان مدیر نمونه شهرستان تقدير گرديد.

🔹پانزدهمین جشنواره استانی شهید رجایی استان گیلان با حضور دکتر رفیع زاده – معاون نوسازی اداری سازمان اداری و استخدامی کشور- مدیران کل دستگاههای اجرایی  ، فرمانداران شهرستانها و روسای ادارات در استانداری گیلان برگزار گردید. در این دوره از جشنواره ۵۰ سازمان حول محورهای مختلف مورد بررسی و پایش قرار گرفتند که ستاد نظارت گمرکات استان گیلان توانست در بخش شاخصهای ویژه با محوریت ” دولت الکترونیک” مقام برتر را کسب نماید.

🔹در آیین اختتامیه جشنواره شهید رجایی، اداره کل گمرک استان سمنان موفق به کسب عنوان دستگاه برتر در شاخص‌های عمومی در جشنواره شهید رجایی استان سمنان در سال ۹۷ شد.
تندیس و لوح تقدیر دستگاه برتر از سوی علیرضا آشناگر استاندار سمنان به علی سعدالدین مدیرکل گمرک استان سمنان اعطا  گردید.

برچسب ها:

نوشته‌های تازه

آخرین دیدگاه‌ها

بایگانی‌ها

دسته‌ها

اینکو ترمز

در دهه 1930 میلادی اتاق بازرگانی بینالمللی (ICC) مطالعاتی را در زمینه تفسیر اصلاحات تجاری به عمل آورد و مقرراتی را برای تفسیر یگنواخت اصلاحات باززرگانی بینالملی در سال 1936 بر قرار نمود که به اینکوترمز معروف گشت .

اینکو ترمز که در برگیرنده اصلاحات بازرگانی بینالمللی است در واقع تعیین کننده ظوابط بین خریدار و فروشنده در معاملات تجاری است که آخرین آن اینکوترمز 2000 میباشد که منشتر گردیده است.

اعتبار اسنادی

این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران