• 021-88854073

تمام واگن های کالای صادراتی متوقف در اینچه برون به کشور  ترکمنستان ارسال شد-اخطار سازمان توسعه تجارت در خصوص عدم ایفای تعهدات ارزی-همکاری های تجاری و گمرکی بین ایران و افغانستان شتاب گرفت-دانلود بخشنامه گمرکی چتر حمایتی گمرک از واحدهای تولیدی و صادرکنندگان-دیدار مدیر کل گمرک جلفا و مدیر گمرک نخجوان در نقطه صفر مرزی-تشکیل پرونده 97 میلیون دلاری عدم اجرای تعهدات ارزی برای 41 شرکت-افزایش ۶۰ درصدی ارزش صادرات ایران در اردیبهشت ماه-مرز تجاری مهران باز شد / مرز برای مسافران کماکان بسته است-دستورالعمل اجرایی مربوط به تعیین میزان ارز قابل حمل، نگهداری و مبادله در داخل کشور-سفر لنج‌های سفاری به بنادر امارات با پروتکل‌های جدید

در حکمی از سوی رئیس کل گمرک ایران: احمد ذاکری سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع گمرک ایران شد

گروه بازرگانی نوین تجارت پیشرو آرین

شرکت بازرگانی نوین تجارت پیشرو آرین مسئول انجام کلیه تشریفات گمرکی و ترخیص کالا بازرگانان و واردکنندگان است و در صورت تمایلِ صاحبان کالا، این شرکت مشاوره و خدمات مناسبی را در زمینه خرید کالا از مبدا تولید، تعیین تعرفه کالا، اخذ مجوزهای ورودی، ثبت سفارش، حمل کالا و مسیریابی مطمئن، اخذ مجوزهای ترخیص از جمله استاندارد، بهداشت، بیمه کالا از مبدا تا مقصد، حمل داخلی و… ارائه میدهد. شما عزیزان میتوانید برای دریافت مشاوره با شماره ۰۲۱-۸۸۸۵۴۰۷۳ تماس بگیرید.

گمرک ایران

در حکمی از سوی رئیس کل گمرک ایران
احمد ذاکری سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع گمرک ایران شد

⭕️رئیس کل گمرک ایران در حکمی احمد ذاکری را به سمت سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع گمرک ایران منصوب کرد .

⭕️احمد ذاکری سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع گمرک ایران پیش از این مدیر کل امور اداری و رفاه گمرک ایران بوده و سوابق چشمگیری در کارنامه کاری خود دارد . ذاکری متولد سال ۱۳۴۹ شهرستان آمل است و در سال ۱۳۷۰ بورسیه گمرک جمهوری اسلامی ایران شده است . وی دارای مدرک لیسانس حقوق و کارشناسی ارشد بوده و از بدو خدمت تا کنون در ۱۱ استان کشور خدمت نموده است .
در سوابق کاری احمد ذاکری سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع گمرک ایران مسئولیت های متعددی در استان های مختلف کشور دیده می شود که بدین شرح است :

۱_مسئول حقوقی و نظارت گمرکات استان آذربایجان شرقی
۲_سرپرست معاونت مسافری گمرک آستارا
۳_معاون گمرکات استان مرکزی
۴_سرپرست گمرکات استان مرکزی
۴_معاون اداری و مالی گمرک استان قزوین
۵_مدیر کل گمرکات استان قم
۶_مدیر کل توسعه و تجهیز گمرک ایران
۷_رییس سازمان صنعت و معدن
و تجارت استان قم
۸_ مدیر کل امور اداری و رفاهی گمرک ایران
۹ _رییس دانشگاه علمی و کاربردی سازمان صمت استان قم
۱۰_سابقه تدریس در دانشگاه قم و دانشگاه علمی و کاربردی قم در رشته حقوق تجارت و تجارت فرامرزی و قانون امور گمرکی و قاچاق کالا و ارز
۱۱_ رییس کمیسیون نظارت استان قم در بخش اتحادیه های صنفی

⭕️شایان ذکر است رئیس کل گمرک ایران با درخواست بازنشستگی علی رحیمیان که پیش از این عهده دار این سمت بود از اول اسفندماه سالجاری موافقت و از زحمات وی در طول خدمت در گمرک ایران تقدیر و تشکر کرده است.

نوشته‌های تازه

آخرین دیدگاه‌ها

بایگانی‌ها

دسته‌ها

اینکو ترمز

در دهه 1930 میلادی اتاق بازرگانی بینالمللی (ICC) مطالعاتی را در زمینه تفسیر اصلاحات تجاری به عمل آورد و مقرراتی را برای تفسیر یگنواخت اصلاحات باززرگانی بینالملی در سال 1936 بر قرار نمود که به اینکوترمز معروف گشت .

اینکو ترمز که در برگیرنده اصلاحات بازرگانی بینالمللی است در واقع تعیین کننده ظوابط بین خریدار و فروشنده در معاملات تجاری است که آخرین آن اینکوترمز 2000 میباشد که منشتر گردیده است.

اعتبار اسنادی

این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران