• 021-88854073

تمام واگن های کالای صادراتی متوقف در اینچه برون به کشور  ترکمنستان ارسال شد-اخطار سازمان توسعه تجارت در خصوص عدم ایفای تعهدات ارزی-همکاری های تجاری و گمرکی بین ایران و افغانستان شتاب گرفت-دانلود بخشنامه گمرکی چتر حمایتی گمرک از واحدهای تولیدی و صادرکنندگان-دیدار مدیر کل گمرک جلفا و مدیر گمرک نخجوان در نقطه صفر مرزی-تشکیل پرونده 97 میلیون دلاری عدم اجرای تعهدات ارزی برای 41 شرکت-افزایش ۶۰ درصدی ارزش صادرات ایران در اردیبهشت ماه-مرز تجاری مهران باز شد / مرز برای مسافران کماکان بسته است-دستورالعمل اجرایی مربوط به تعیین میزان ارز قابل حمل، نگهداری و مبادله در داخل کشور-سفر لنج‌های سفاری به بنادر امارات با پروتکل‌های جدید

دیدار‍ فرماندار قصرشیرین با کارکنان گمرک به مناسبت روز جهانی گمرک / فرماندار قصر شیرین : مرز رسمی پرویزخان شاهراهی برای رونق اقتصاد ملی است

دیدار‍ فرماندار قصرشیرین با کارکنان گمرک به مناسبت روز جهانی گمرک / فرماندار قصر شیرین : مرز رسمی پرویزخان شاهراهی برای رونق اقتصاد ملی است

فرماندار قصرشیرین گفت: مرز رسمی پرویزخان شاهراهی برای رونق اقتصاد ملی است که اهمیت راهبردی و موقعیت استراتژی این مرز بر کسی پوشیده نیست .
مراد علی تاتار در حاشیه دیدار و تقدیر از کارکنان گمرک پرویزخان به مناسبت روز جهانی گمرک با حضور در این مرز بین المللی و رسمی با اشاره به روز گمرک ، افزود: پرویزخان از مهمترین مرزهای ایران با عراق است که بیشترین حجم مبادلات غیر نفتی کشورمان از این مرز به عراق صادر می شود.
وی اظهار داشت: به منظور رونق هرچه بیشترمرز رسمی پرویزخان و تسهیل در امر صادرات کالا، طرح جامع توسعه مرز پرویزخان با ۷۰ میلیارد تومان به پیمانکار واگذار شده که در مرحله اول آن زیرساخت های موجود در این مرز با ۴۰ میلیارد تومان توسعه می یابد.

سرپرست اداره کل گمرک مرز رسمی پرویزخان نیز گفت: از ابتدای امسال تاکنون یک میلیارد و ۱۶۹ هزار و ۴۶۵ تن کالا به ارزرش ۷۴۰ میلیون و ۶۲۰ هزار و ۵۰۶ دلار از مرز رسمی پرویزخان به عراق صادر شده است.
شهرام تجری افزود: همچنین از ابتدای امسال تا کنون یک میلیارد و ۴۳۱ هزار و ۹۷۴ تن کالا به ارزش ۵۳۶ میلیون و ۵۳۶ هزار و ۹۷۴ دلار از مرز رسمی پرویزخان به عراق ترانزیت شده است .
وی، بیشترین کالاهای صادر شده از ابتدای امسال تاکنون را شامل تره بار ، مصالح ساختمانی ، کاشی و سیمان بیان کرد.
این مسئول گفت: همچنین میزان واردات کالاهای غیر نفتی از ابتدای امسال تا کنون ۹ هزار و ۶۲۱ تن کالا به ارزش هفت میلیون و ۷۰۱ هزار و ۲۸۶ دلار اعلام کرد.

نوشته‌های تازه

آخرین دیدگاه‌ها

بایگانی‌ها

دسته‌ها

اینکو ترمز

در دهه 1930 میلادی اتاق بازرگانی بینالمللی (ICC) مطالعاتی را در زمینه تفسیر اصلاحات تجاری به عمل آورد و مقرراتی را برای تفسیر یگنواخت اصلاحات باززرگانی بینالملی در سال 1936 بر قرار نمود که به اینکوترمز معروف گشت .

اینکو ترمز که در برگیرنده اصلاحات بازرگانی بینالمللی است در واقع تعیین کننده ظوابط بین خریدار و فروشنده در معاملات تجاری است که آخرین آن اینکوترمز 2000 میباشد که منشتر گردیده است.

اعتبار اسنادی

این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران