• 021-88854073

تمام واگن های کالای صادراتی متوقف در اینچه برون به کشور  ترکمنستان ارسال شد-اخطار سازمان توسعه تجارت در خصوص عدم ایفای تعهدات ارزی-همکاری های تجاری و گمرکی بین ایران و افغانستان شتاب گرفت-دانلود بخشنامه گمرکی چتر حمایتی گمرک از واحدهای تولیدی و صادرکنندگان-دیدار مدیر کل گمرک جلفا و مدیر گمرک نخجوان در نقطه صفر مرزی-تشکیل پرونده 97 میلیون دلاری عدم اجرای تعهدات ارزی برای 41 شرکت-افزایش ۶۰ درصدی ارزش صادرات ایران در اردیبهشت ماه-مرز تجاری مهران باز شد / مرز برای مسافران کماکان بسته است-دستورالعمل اجرایی مربوط به تعیین میزان ارز قابل حمل، نگهداری و مبادله در داخل کشور-سفر لنج‌های سفاری به بنادر امارات با پروتکل‌های جدید

دیدار مدیر کل گمرک جلفا و مدیر گمرک نخجوان در نقطه صفر مرزی

در راستای توسعه تعاملات و تسهیل و تسریع روند انجام مبادلات و حل مشکلات مرزی فی مابین ایران و جمهوری خودمختار نخجوان دیداری فی ما بین فتح اله حسنلویی مدیر کل گمرک جلفا و نامیک مدیر گمرک نخجوان با حضور ریاست پایانه مرزی بر روی پل چوبی گمرک جلفا یعنی دقیقا نقطه صفر مرزی صورت پذیرفت .

این دیدار با توجه به برخی تصمیمات متخذه دو کشور در شرایط بحرانی شیوع بیماری کرونا با رعایت پروتکلهای بهداشتی انجام گرفت .
در این دیدار  از روند ترانزیت محموله های ایرانی  به ترکیه ازطریق نخجوان و نیز احتمال تاخیر دوباره ۱۵ روزه شروع رویه مسافری بین دو کشور بدلیل شیوع بیماری کروناوممنوعیت ترانزیت محموله های سوختی از خاک ایران صحبت به میان رفت که بر روند تعاملات گمرکی دو کشور تاثیر گذار خواهد بود.

نوشته‌های تازه

آخرین دیدگاه‌ها

بایگانی‌ها

دسته‌ها

اینکو ترمز

در دهه 1930 میلادی اتاق بازرگانی بینالمللی (ICC) مطالعاتی را در زمینه تفسیر اصلاحات تجاری به عمل آورد و مقرراتی را برای تفسیر یگنواخت اصلاحات باززرگانی بینالملی در سال 1936 بر قرار نمود که به اینکوترمز معروف گشت .

اینکو ترمز که در برگیرنده اصلاحات بازرگانی بینالمللی است در واقع تعیین کننده ظوابط بین خریدار و فروشنده در معاملات تجاری است که آخرین آن اینکوترمز 2000 میباشد که منشتر گردیده است.

اعتبار اسنادی

این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران