• 021-88854073

تمام واگن های کالای صادراتی متوقف در اینچه برون به کشور  ترکمنستان ارسال شد-اخطار سازمان توسعه تجارت در خصوص عدم ایفای تعهدات ارزی-همکاری های تجاری و گمرکی بین ایران و افغانستان شتاب گرفت-دانلود بخشنامه گمرکی چتر حمایتی گمرک از واحدهای تولیدی و صادرکنندگان-دیدار مدیر کل گمرک جلفا و مدیر گمرک نخجوان در نقطه صفر مرزی-تشکیل پرونده 97 میلیون دلاری عدم اجرای تعهدات ارزی برای 41 شرکت-افزایش ۶۰ درصدی ارزش صادرات ایران در اردیبهشت ماه-مرز تجاری مهران باز شد / مرز برای مسافران کماکان بسته است-دستورالعمل اجرایی مربوط به تعیین میزان ارز قابل حمل، نگهداری و مبادله در داخل کشور-سفر لنج‌های سفاری به بنادر امارات با پروتکل‌های جدید

رشد ۸۰ درصدی صادرات از گمرک منطقه امیرآباد

 

مدیرکل گمرک منطقه ویژه امیرآباد رشد صادرات از این گمرک را در سال جاری ۸۰ درصد اعلام کرد.

امیر جمشیدی در ارتباط با اقدامات انجام شده در منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد اظهار کرد: ۷۶۴ هزار تن کالا به ارزش تقریبی ۵۹ میلیون دلار اعلام کرد که این میزان به لحاظ وزن ۷۰ درصد و به لحاظ ارزش ۸۰ درصد رشد داشته است.
وی تصریح کرد: عمده ترین کالاهای صادر شده از این گمرک ، مصالح ساختمانی نظیر سیمان ، گچ و آهک ، خاک ، میوه و مرکبات ، محصولات شیمیایی ، محصولات سرامیکی و مصنوعات پلاستیکی بوده که به مقصد کشور های قزاقستان ، روسیه ، ترکمنستان ، عراق و افغانستان صادر شده است .
مدیرکل گمرک منطقه ویژه امیرآباد میزان واردات در سال جاری را ۳ میلیون و ۲۶۰ هزار تن اعلام کرد و گفت: کالاهای وارداتی به ارزش یک میلیارد و ۳۵ میلیون دلار بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۰٫۳ درصد به لحاظ وزن و ۸ درصد به لحاظ ارزش افزایش داشته است.
وی ادامه داد:این میزان واردات طی هزار ۸۹۰ فقره اظهارنامه وارد کشور شده است .
جمشیدی با اشاره به اینکه که حدود ۹ درصد کالاهای وارده به کشور از گمرک منطقه ویژه امیرآباد وارد و ترخیص شده اند از اهمیت و جایگاه اداره کل گمرک منطقه ویژه امیرآباد در کشور خبر داد و تصریح کرد میزان درآمد های گمرکی در سال جاری به دو هزار ۸۸۵ میلیارد ریال رسید که رشد ۹ درصدی نسبت به سال گذشته را نشان می دهد.

نوشته‌های تازه

آخرین دیدگاه‌ها

بایگانی‌ها

دسته‌ها

اینکو ترمز

در دهه 1930 میلادی اتاق بازرگانی بینالمللی (ICC) مطالعاتی را در زمینه تفسیر اصلاحات تجاری به عمل آورد و مقرراتی را برای تفسیر یگنواخت اصلاحات باززرگانی بینالملی در سال 1936 بر قرار نمود که به اینکوترمز معروف گشت .

اینکو ترمز که در برگیرنده اصلاحات بازرگانی بینالمللی است در واقع تعیین کننده ظوابط بین خریدار و فروشنده در معاملات تجاری است که آخرین آن اینکوترمز 2000 میباشد که منشتر گردیده است.

اعتبار اسنادی

این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران