• 021-88854073

تمام واگن های کالای صادراتی متوقف در اینچه برون به کشور  ترکمنستان ارسال شد-اخطار سازمان توسعه تجارت در خصوص عدم ایفای تعهدات ارزی-همکاری های تجاری و گمرکی بین ایران و افغانستان شتاب گرفت-دانلود بخشنامه گمرکی چتر حمایتی گمرک از واحدهای تولیدی و صادرکنندگان-دیدار مدیر کل گمرک جلفا و مدیر گمرک نخجوان در نقطه صفر مرزی-تشکیل پرونده 97 میلیون دلاری عدم اجرای تعهدات ارزی برای 41 شرکت-افزایش ۶۰ درصدی ارزش صادرات ایران در اردیبهشت ماه-مرز تجاری مهران باز شد / مرز برای مسافران کماکان بسته است-دستورالعمل اجرایی مربوط به تعیین میزان ارز قابل حمل، نگهداری و مبادله در داخل کشور-سفر لنج‌های سفاری به بنادر امارات با پروتکل‌های جدید

رییس جمهور در صحن علنی مجلس هنگام ارائه لایحه بودجه سال ۹۸: بزرگترین کاری که دولت باید انجام بدهد، دولت الکترونیک است

بزرگترین کاری که دولت باید انجام بدهد، دولت الکترونیک است

رییس جمهور در صحن علنی مجلس هنگام ارائه لایحه بودجه سال ۹۸:
🔹بزرگترین کاری که دولت باید انجام بدهد، دولت الکترونیک است. تا زمانی که این کار را نکنیم و تا مردم از شرایط کشور کاملا مطلع نشوند، باز هم دچار فساد و رانت می شویم.
🔹بودجه سال قبل یک نقطه مثبت داشت و آن هم نقد بودجه کشور بود و خواهش می‌کنم که مردم امسال هم حرف بزنند و نقد کنند.
🔹یک قدرت بزرگ در کشور است و آن قدرت باید ما را نجات بدهدکه آن قدرت افکار عمومی و ملت بزرگ ایران است. این قدرت می تواند ما را به انتخاب راه درست مجبور کنند. این قدرت در سایه آن است که مردم از موضوعات آگاه باشند.
🔹چرا برخی وزارت خانه ها چندین و چند دانشگاه و پژوهشگاه دارند؟ مگر ما باید یک آموزش عالی بیشتر داشته باشیم؟ باید همه بخش ها یا منحل و یا ادغام شوند. جای شرمندگی است که یک لیسانسه دکتری صادر و امضا می‌کند.
🔹دولت خدمات گران به مردم می‌دهد. اگر شما می خواهید از گران فروشی صحبت کنید، لطفا نام دولت را در این لیست بگذارید.
🔹ما برای هر دانش آموز میانگین ۴ میلیون تومان هزینه می کنیم. البته این به صورت متوسط است و در برخی جاها کمتر یا بیشتر است. این در حالی است که اگر دولت بخواهد این خدمت را از مردم بخرد، حداکثر یک میلیون تومان خواهد شد. یعنی ۴ برابر از بیت المال باید هزینه کنیم در حالی که می توانیم این خدمات را ارزان تر کنیم.
🔹البته در یک سال ممکن نیست ولی می تواند در آینده و با همراهی مجلس ممکن است.
🔹چرا تحریم ها موثر است ؟ چن ساختارها را اصلاح نکردیم. علاوه بر این نیز باید وضعیت روانی جامعه را مورد توجه قرار دهیم. از دی ماه گذشته آمریکایی ها شروع به تبلیغ کردن کرد. ما چگونه می‌توانیم ایستادگی کنیم؟
🔹بخش روانی تاثیر خیلی زیادی داشت. تحریم مستقیم بر اقتصاد تاثیر می‌گذارد اما انتظارات مردم می‌تواند تاثیرگذار باشد.

نوشته‌های تازه

آخرین دیدگاه‌ها

بایگانی‌ها

دسته‌ها

اینکو ترمز

در دهه 1930 میلادی اتاق بازرگانی بینالمللی (ICC) مطالعاتی را در زمینه تفسیر اصلاحات تجاری به عمل آورد و مقرراتی را برای تفسیر یگنواخت اصلاحات باززرگانی بینالملی در سال 1936 بر قرار نمود که به اینکوترمز معروف گشت .

اینکو ترمز که در برگیرنده اصلاحات بازرگانی بینالمللی است در واقع تعیین کننده ظوابط بین خریدار و فروشنده در معاملات تجاری است که آخرین آن اینکوترمز 2000 میباشد که منشتر گردیده است.

اعتبار اسنادی

این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران