• 021-88854073

در نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان سیستان و بلوچستان و در حضور وزیر اقتصاد مطرح شد-برگزاری دوره آموزشی 2 روزه مسئولان مالی گمرکات ستادی و اجرایی در تهران-با لغو محدودیت ها و ممنوعیت های کرونایی در گمرکات مرزی ایران و ترکمنستان تردد کامیون ها در مرز به حالت عادی برگشت-تجارت خارجی کشور به 69.5 میلیارد دلار رسید-برای نخستین بار انجام گرفت-کشف نیم تن زعفران قاچاق توسط کارکنان گمرک شهید باهنر بندرعباس-99 تن مواد اولیه دارویی و دارو از گمرک شهید رجایی در حال ترخیص استافزایش تعداد فعالان اقتصادی مجاز در گمرک سطح رضایتمندی خدمت گیرندگان را ارتقا داد99 تن مواد اولیه دارویی و دارو از گمرک شهید رجایی در حال ترخیص است-تن مواد اولیه دارویی و دارو از گمرک شهید رجایی در حال ترخیص است-محدودیت تردد کامیون‌های ایرانی به مقصد ترکمنستان در مرز اینچه‌برون برداشته شد-در کارگاه آموزشی 2 روزه ترانزیت انجام گرفت تشریح راهکارهای تسهیل و افزایش ترانزیت کالا از مسیر ایران

علی معقولی بازنشسته شد / انتصاب سرپرست جدید مرکز واردات گمرک ایران

خدمات ترخیص کالا با نوین تجارت پیشرو آرین

یكی از حیاتی ترین دغدغه های شرکتها، ترخیص سریع، بدون دردسر و با هزینه مناسب كالاهایشان از گمرك است. شرکت نوین تجارت پیشرو آرین با پشتوانه کادر مجرب و با سابقه‌ی ۲۰ ساله در حوزه ترخیص کالا (واردات و صادرات) و امور گمرک در سال ۹۵ تاسیس شد تا با پشتوانه همکاری با بزرگترین شرکت های نفت و پتروشیمی در ایران آماده خدمات رسانی به تمامی شرکتهایی که نیاز به خدمات ترخیص کالا، مشاوره امور بازرگانی و ثبت مجوزها را دارند باشد. شعار ما کیفیت، سرعت بالا و قیمت مناسب است.

شما میتوانید برای دریافت مشاوره رایگان و همینطور انجام امور ترخیص کالا شرکت خود با کارشناسان ما تماس بگیرید:

۰۲۱-۸۸۸۵۴۰۷۳

۰۹۱۹۰۲۷۵۳۵۵

علی معقولی بازنشسته شد / انتصاب سرپرست جدید مرکز واردات گمرک ایران

رئیس کل گمرک ایران با درخواست بازنشستگی علی معقولی مدیر کل سابق مرکز واردات و امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گمرک موافقت و در حکمی علی وکیلی را به سمت سرپرست مرکز واردات و امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی منصوب کرد .

به گزارش روابط عمومی گمرک ایران ، علی وکیلی سرپرست مرکز واردات گمرک ایران پیش از این انتصاب معاون این مرکز بوده و با حکم مهدی میر اشرفی رئیس کل گمرک ایران ، سرپرستی مرکز واردات گمرک ایران را نیز بر عهده گرفته است .

بنابراین گزارش ؛ علی معقولی پس از ۳۰ سال تلاش بی وقفه در حوزه امور گمرکی و مسئولیت های متعددی که بر عهده داشته است دقیقا پس از اتمام طول دوران خدمت درخواست بازنشستگی داد . معاون گمرک جنوب تهران ، مشاور معاونت امور گمرکی ، معاون مرکز واردات و مدیر کل مرکز واردات از جمله سوابق مدیریتی علی معقولی در گمرک به شمار می رود . همچنین معقولی طی ده سال دبیری قانون امور گمرکی و آئین نامه اجرایی آن را عهده دار بوده و عضویت در ده ها کمیته و کمیسیون تخصصی در دولت و سازمانهای همجوار نیز در کارنامه کاری وی در طول مدت خدمت در گمرک ایران دیده می شود .

نوشته‌های تازه

آخرین دیدگاه‌ها

بایگانی‌ها

دسته‌ها

اینکو ترمز

در دهه 1930 میلادی اتاق بازرگانی بینالمللی (ICC) مطالعاتی را در زمینه تفسیر اصلاحات تجاری به عمل آورد و مقرراتی را برای تفسیر یگنواخت اصلاحات باززرگانی بینالملی در سال 1936 بر قرار نمود که به اینکوترمز معروف گشت .

اینکو ترمز که در برگیرنده اصلاحات بازرگانی بینالمللی است در واقع تعیین کننده ظوابط بین خریدار و فروشنده در معاملات تجاری است که آخرین آن اینکوترمز 2000 میباشد که منشتر گردیده است.

اعتبار اسنادی

این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران