• 021-88854073

تمام واگن های کالای صادراتی متوقف در اینچه برون به کشور  ترکمنستان ارسال شد-اخطار سازمان توسعه تجارت در خصوص عدم ایفای تعهدات ارزی-همکاری های تجاری و گمرکی بین ایران و افغانستان شتاب گرفت-دانلود بخشنامه گمرکی چتر حمایتی گمرک از واحدهای تولیدی و صادرکنندگان-دیدار مدیر کل گمرک جلفا و مدیر گمرک نخجوان در نقطه صفر مرزی-تشکیل پرونده 97 میلیون دلاری عدم اجرای تعهدات ارزی برای 41 شرکت-افزایش ۶۰ درصدی ارزش صادرات ایران در اردیبهشت ماه-مرز تجاری مهران باز شد / مرز برای مسافران کماکان بسته است-دستورالعمل اجرایی مربوط به تعیین میزان ارز قابل حمل، نگهداری و مبادله در داخل کشور-سفر لنج‌های سفاری به بنادر امارات با پروتکل‌های جدید

قدردانی استاندار سیستان و بلوچستان از عملکرد گمرک در ترخیص کالاهای اساسی و دام زنده

قدردانی استاندار سیستان و بلوچستان از عملکرد گمرک در ترخیص کالاهای اساسی و دام زنده

استاندار سیستان و بلوچستان از عملکرد گمرکات این استان به ویژه در مورد ترخیص کالاهای اساسی و دام زنده قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد نظارت گمرکات استان سیستان و بلوچستان، مهندس موهبتی در جریان بازدید دو روزه از بندر چابهار، گمرک پیشین و گمرک بازارچه مرزی ریمدان از عملکرد گمرکات استان به‌خصوص در بحث ترخیص کالاهای اساسی مورد نیاز مردم تقدیر و تشکر کرد.
وی همچنین بر ضرورت رفع مشکلات و ایجاد زیرساخت‌های لازم در بازارچه‌ها و همین‌طور تسریع در ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز جهت راه‌اندازی دو مرز رسمی ریمدان و پیشین تأکید کرد.
براساس این گزارش با حضور استاندار سیستان و بلوچستان بازارچه مرزی ریمدان در ۱۲۰ کیلومتری شهرستان چابهار و سیستم فیبر نوری آن افتتاح و شرایط لازم جهت راه‌اندازی سامانه جامع امور گمرکی و تسهیل و تسریع در ارائه خدمات گمرکی فراهم شد.

این گزارش می‌افزاید، در این بازدید رضا راستی ناظر گمرکات استان سیستان و بلوچستان که استاندار را همراهی می‌کرد، در مورد تسهیلات گمرکی جهت ترخیص دام زنده و کالاهای اساسی گزارشی ارائه کرد و گفت: کارکنان گمرک برای جلوگیری از اتلاف وقت و ترخیص به‌موقع کالاهای یادشده، بعد از وقت اداری و در طول شب نیز به فعالیت مشغولند. وی همچنین آمادگی گمرک را برای تسریع و تسهیل ترخیص کالاها ازجمله کالاهای اساسی اعلام کرد.

نوشته‌های تازه

آخرین دیدگاه‌ها

بایگانی‌ها

دسته‌ها

اینکو ترمز

در دهه 1930 میلادی اتاق بازرگانی بینالمللی (ICC) مطالعاتی را در زمینه تفسیر اصلاحات تجاری به عمل آورد و مقرراتی را برای تفسیر یگنواخت اصلاحات باززرگانی بینالملی در سال 1936 بر قرار نمود که به اینکوترمز معروف گشت .

اینکو ترمز که در برگیرنده اصلاحات بازرگانی بینالمللی است در واقع تعیین کننده ظوابط بین خریدار و فروشنده در معاملات تجاری است که آخرین آن اینکوترمز 2000 میباشد که منشتر گردیده است.

اعتبار اسنادی

این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران