• 021-88854073

موافقت گمرک با حمل یکسره ی کالاهای اساسی به صورت ریلی-فهرست اقلام جدید ممنوعه صادراتی برای مقابله با کرونا-تقدیر رئیس دفتر رییس جمهور از عملکرد گمرک در سال 98-دانلود بخشنامه گمرکی ساماندهی صادرات محصولات سیمان و کلینکر-پیشنهاد گمرک ایران به سازمان جهانی گمرک پس از شیوع کرونا-صادرات کالا از گمرک بیله سوار مغان ۱۰درصد افزایش یافت-دانلود بخشنامه گمرکی عدم ابلاغ کتاب مقررات صادرات و واردات و جداول تعرفه های گمرکی سال ۱۳۹۹-دانلود بخشنامه گمرکی نگاهی به 70 خان رستم گمرک-تقدير و تشكر قائم مقام وزیر بهداشت از زحمات کارکنان گمرک بخصوص گمرك فرودگاه امام خميني-ترخیص فوری کالا های بهداشتی و دارویی از گمرک

واردات خودروهای هیبریدی در سال ۹۹ به شرط موافقت شورای نگهبان

واردات خودروهای هیبریدی در سال ۹۹ به شرط موافقت شورای نگهبان / کلاهبرداری دلالان در فروش خودروهای هیبریدی

یک نماینده مجلس از مسئولان نظارتی، گمرک ووزارت صمت خواست با دلالانی که خودروهای هیبریدی فرعی را به جای خودروهای هیبریدی اصلی به خریداران ناآگاه می فروشند برخورد قاطع کنند.

حجت الاسلام سید جواد حسینی کیا عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، گفت: برای واردات خودروسازی هیبریدی در سال آینده معافیت اعمال کرده ایم که امیدواریم با تصویب نهایی آن در شورای نگهبان زمینه واردات این خودروها به کشور فراهم شود.
وی افزود: یکی از خطاهایی فاحش و تعمدی مافیای خودرو که در راستای فریب مردم صورت می گیرد مربوط به خودروهای هیبریدی وارداتی است زیرا ۲ نوع خودروی هیبریدی به کشورمان وارد می شود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: با نوع اول خودروی هیبریدی می توان بیش از ۴۰۰ کیلومتر را تردد کرد و با نوع دوم خودروی هیبریدی هم فقط می توان ۵۰ تا ۶۰ کیلومتر تردد است. در حالی که مافیای خودرو با فریب فروشندگان خودروهای هیبریدی فرعی را به جای خودروی هیبریدی اصلی به مردم فروخته و در حقیقت آن را به جای خودروی هیبریدی نوع دوم جا می زنند.
عضو هیأت رئیسه کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه متاسفانه در قانون بعد از واژه خودروی هیبریدی، نوع آن مشخص نشده است و قطعا به دلیل این خلاء قانونی در آینده نزدیک به چالش برخواهیم خورد، گفت: این موضوع می تواند برای ما دردسرساز شود چرا که نیت قانونگذار خودروهای هیبریدی نوع یک با تردد بیش از ۴۰۰ کیلومتر است نه نوع ضعیف تر و فرعی آن.

نوشته‌های تازه

آخرین دیدگاه‌ها

بایگانی‌ها

دسته‌ها

اینکو ترمز

در دهه 1930 میلادی اتاق بازرگانی بینالمللی (ICC) مطالعاتی را در زمینه تفسیر اصلاحات تجاری به عمل آورد و مقرراتی را برای تفسیر یگنواخت اصلاحات باززرگانی بینالملی در سال 1936 بر قرار نمود که به اینکوترمز معروف گشت .

اینکو ترمز که در برگیرنده اصلاحات بازرگانی بینالمللی است در واقع تعیین کننده ظوابط بین خریدار و فروشنده در معاملات تجاری است که آخرین آن اینکوترمز 2000 میباشد که منشتر گردیده است.

اعتبار اسنادی

این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران