• 021-88854073

تمام واگن های کالای صادراتی متوقف در اینچه برون به کشور  ترکمنستان ارسال شد-اخطار سازمان توسعه تجارت در خصوص عدم ایفای تعهدات ارزی-همکاری های تجاری و گمرکی بین ایران و افغانستان شتاب گرفت-دانلود بخشنامه گمرکی چتر حمایتی گمرک از واحدهای تولیدی و صادرکنندگان-دیدار مدیر کل گمرک جلفا و مدیر گمرک نخجوان در نقطه صفر مرزی-تشکیل پرونده 97 میلیون دلاری عدم اجرای تعهدات ارزی برای 41 شرکت-افزایش ۶۰ درصدی ارزش صادرات ایران در اردیبهشت ماه-مرز تجاری مهران باز شد / مرز برای مسافران کماکان بسته است-دستورالعمل اجرایی مربوط به تعیین میزان ارز قابل حمل، نگهداری و مبادله در داخل کشور-سفر لنج‌های سفاری به بنادر امارات با پروتکل‌های جدید

گمرک ایران در بهره گیری از فن آوری های نوین گمرکی جزو گمرکات برتر جهان محسوب می شود

گمرک ایران در بهره گیری از فن آوری های نوین گمرکی جزو گمرکات برتر جهان محسوب می شود

⭕️معاون برنامه ريزي و امور بين الملل گمرك ايران اعلام کرد : گمرك جمهوري اسلامي ايران در بهره گيري از فناوری های نوين و سامانه هاي هوشمند جزء گمرکات برتر سطح جهان محسوب می شود و اين مهم به همت تلاش شبانه روزی متخصصان داخلی حاصل شده است.

⭕️دكتر علی بعيدی مفردنيا که در مراسم معارفه سرپرست ستاد نظارت گمركات استان هرمزگان سخن می گفت با بیان این مطلب ، اظهار داشت: در سال گذشته در زمينه كشف مواد مخدر رتبه نخست جهانی و در كشف كالاي قاچاق در بين گمركات جهان رتبه دوم را كسب نموده ايم.
دكتر بعيدي افزود: سياست مديريت جديد گمرك جمهوری اسلامي ايران توجه ويژه به نيروي انساني به عنوان سرمايه مهم سازمان خواهد بود و اين رويكرد جديد قطعا پيامدهاي مثبت و ارزشمندی را برای گمرک به ارمغان خواهد آورد.

⭕️معاون برنامه ريزی و امور بين الملل گمرك جمهوری اسلامی ايران با اشاره به نقش محوري گمرك در اجراي سياستهای كلان اقتصادی كشور اظهار داشت: از زمان اجراي سامانه نوين گمركي و هوشمندسازي فرآيندها، گمرك هر ساله به عنوان دستگاه شاخص و برتر در جشنواره هاي مختلف داخلي و بين المللي مطرح شده است.
دكتر بعيدي از نقش مهم و استراتژيك گمرك شهيد رجايي به عنوان بزرگترين گمرك اجرائي كشور نام برد و اظهار داشت: اقدامات و فعاليت هاي انجام شده در طول مديريت آقاي دشتاني در اين ستاد بسيار مهم و ارزنده بوده و اميدواريم اين روند مثبت با مديريت جديد نيز استمرار يابد و توفيقات بيشتری در راستای معرفی هرچه بهتر گمرك حاصل گردد.

⭕️سرپرست جديد ستاد نظارت گمركات استان هرمزگان نیز در این مراسم با تقدير از حسن اعتماد رييس كل گمرك جمهوري اسلامي ايران در اعطاي اين مسئوليت خطير، اظهار داشت: اميدوارم با همراهي، مشاركت و همدلي همه همكاران در گمركات استان هرمزگان و در جهت تحقق أهداف عالی سازمان گام برداشته و اين مسئوليت مهم را به نحو احسن به انجام رسانده و دين خويش را ادا نمايم.
وي اظهار داشت: اعتقاد اينجانب به برخورد فاخر ، كلام فاخر و محيط فاخر در جهت رسيدن به اهداف عالي سازمان بوده و در اين مسير خدمتگزاری و جايگاه گمرك بايد فاخرانه باشد ‌.

⭕️حسین سعيدي افزود: تمام تلاش خود را به عنوان يك سرباز در راه حفظ ارزشهاي سازمان و توسعه و بالندگي استان به كار خواهم گرفت و در اين راه، همراهي و همفكري همه همكاران بيش از پيش راهگشا خواهد بود.
سرپرست ستاد نظارت گمركات استان هرمزگان اظهار داشت: باید با هم انديشي همه همكاران در تبيين سياستهاي دولت و تلاش در همسويي گمركات استان با تاكيد بر تسهيل صادرات غير نفتي و حمايت از توليد داخلي، ارتباط و تعامل سازنده با سازمانهاي همجوار داشته باشيم.
سعيدي افزود: با توجه به شرايط حساس اقتصادي و محدوديت هاي بوجود آمده بايد با آرامش، اتحاد و تكيه بر دانش و تعهد در راه اعتلاي دانش فردي و سازماني گام برداريم.
وي اظهار داشت: آقاي دشتاني در مقطع خاصي سكاندار اين وظيفه خطير شدند و با تلاش جهادي و شبانه روزي با سربلندي و افتخار به پايان رساندند كه اين عملكرد شايسته بهترين تقدير است.

نوشته‌های تازه

آخرین دیدگاه‌ها

بایگانی‌ها

دسته‌ها

اینکو ترمز

در دهه 1930 میلادی اتاق بازرگانی بینالمللی (ICC) مطالعاتی را در زمینه تفسیر اصلاحات تجاری به عمل آورد و مقرراتی را برای تفسیر یگنواخت اصلاحات باززرگانی بینالملی در سال 1936 بر قرار نمود که به اینکوترمز معروف گشت .

اینکو ترمز که در برگیرنده اصلاحات بازرگانی بینالمللی است در واقع تعیین کننده ظوابط بین خریدار و فروشنده در معاملات تجاری است که آخرین آن اینکوترمز 2000 میباشد که منشتر گردیده است.

اعتبار اسنادی

این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد این متن اعتبار اسنادی می باشد و اعتبار دیگری ندارد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران